Company Profile

''Standart Pres Döküm'' 1990 yılında sıhhii tesisat armatürleri sektörüne küçük bir atolye olarak başlangıç yapmıştır. Daima kalite ve müşteri memnuniyetini önde tutan firmamız tüm üretim ve yönetim kadroları ile tam bir ekip halinde çalışmakta ve her geçen gün teknoloji yatırımını, üretim kapasitesini, ürün yelpazesini ve kalite performansını sürekli olarak geliştirerek siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sizlere en iyisini sunmanın gayreti içindeyiz. Bu yüzden ürünlerimizi çeşitlendirirken müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyor  ve ilerlemek için gelişiyoruz .

Ürünlerin tamamı kendi bünyemizde TSE & ISO 9001 : 2000 kalite belgesi şartlarına uygun olarak üretilmektedir. Günümüz şartları ile aynı paralellikle büyüyüp değişime ayak uyduran genç ve dinamik ekibimizin tüm çalışma ve gayretinde tek bi gaye vardır . ‘ Standart Press ‘ markasının sektörde hizmet veren herkes için kalite  ve güven uyandırmasıdır. Bizim için kalite kardan , müşteri memnuniyeti ise herşeyden üstündür.

Standart Pres siz değerli müşterilerimize en iyi kalite en uygun fiyat ve düzenli sevkıyatıyla daima sizlerin yanında olacaktır .

 

Sektörde sizlerin sayesinde hak ettiği yere emin adımlarla gelmenin haklı gururunu yaşıyoruz ..!